aktualnosci drzwi pcv

promocje okna pcv

promocje okna pcv
Drzwi okna pcv
łódź okna pcv

Firma Okna Nagrody

Okna idealnie dopasowane

zaz8Okna Schüco to ponadczasowe wzornictwo,
komfortowa technologia i doskonała
izolacyjność cieplna. Dzięki zastosowaniu
nowoczesnych technologii prefabrykacji
i wysokiej jakości materiałów zapewniają
bezpieczeństwo, trwałość i nie wymagają
skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.
Forma, styl, kolor i wyposażenie – to jakie
będą nowe okna – zależy tylko od Państwa
preferencji i wymagań w zakresie wzornictwa,
bezpieczeństwa i komfortu.
Okna wykonane w systemie Schüco Corona
CT 70 można swobodnie łączyć z drzwiami wejściowymi, drzwiami przesuwnymi i ogrodami zimowymi Schüco zachowując idealną spójność systemową i architektoniczną. Dzięki unikalnej koncepcji systemowej, Schüco oferuje kompleksowe rozwiązania dla całego domu. Partnerzy Schüco z przyjemnością przedstawią. Państwu zalety poszczególnych serii oraz pomogą przy wyborze rozwiązania najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom.

Schüco – Zielona Technologia dla Błękitnej Planety
Zielona Technologia oznacza czystą energię z okien i systemów solarnych oraz wkład Schüco w ochronę środowiska dzięki zastosowaniu przyszłościowych rozwiązań. Dokładniej mówiąc, Energy3 to: oszczędzanie energii – pozyskiwanie energii – zarządzanie energią. Systemy okien, drzwi i fasad firmy Schüco o optymalnej izolacyjności cieplnej nie tylko oszczędzają energię, lecz również mogą ją pozyskiwać dzięki wydajnym systemom solarnym. W rezultacie powstaje nadwyżka energii, którą można efektywnie wykorzystać dzięki inteligentnemu zarządzaniu. Umiejętne gospodarowanie energią odnosi się zarówno do pełnionych przez budynek funkcji, jak i życia codziennego. Jest to znaczący krok w kierunku samowystarczalności energetycznej, która zapewni nam i przyszłym pokoleniom bezpieczną przyszłość.

zaz9

Historia Adams

 

Firma AdamS posiada nowoczesny park maszyn w skład którego wchodzi 9 linii produkcjyjnych:
zgrzewarki 4-głowicowe, zgrzewarka 6-głowicowa, centra tnące, centra obróbcze, urządzenia do okuwania i szklenia. Ponadto firma dysponuje wysokiej klasy maszyną okleinującą.

Posiadamy również własny tabor samochodowy , co pozwala nam sprawnie i terminowo realizować wysyłki krajowe i zagraniczne.

Wysoka jakość naszych produktów, szeroka oferta, krótkie terminy realizacji jak również profesjonalna obsługa spowodowały w ciągu ostatnich lat znaczną rozbudowę naszej sieci sprzedaży.af81f1b0a6bfdcce6942957d74c7e793

Dysponujemy obecnie siecią kilkuset stałych partnerów handlowych na terenie Polski i w większości państw w Europie.
Naszą firmę charakteryzują dwie podstawowe zasady: wiarygodność oraz najwyższa jakość.

Firma Adams z siedzibą z Mrągowie działa na rynku stolarki budowlanej od 1993r. Podstawowa działalność firmy to produkcja wysokiej jakości stolarki z PVC, którą oferujemy w wielu wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Produkujemy także okna, drzwi, witryny, konstrukcje fasadowe z aluminium jak również rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne roletki materiałowe.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi popartemu ciągłymi inwestycjami firma AdamS dysponuje w chwili obecnej dużym potencjałem produkcyjnym.

Firma Adams jako lider rynku produkuje okna najwyższej jakości w systemie Schuco.