aktualnosci drzwi pcv

promocje okna pcv

promocje okna pcv
Drzwi okna pcv

O NAS

Firma GP SYSTEM - Stamet na rynkach województwa łódzkiego funkcjonuje od ponad 10 lat

Podstawowym  kryterium  przy wyborze wyrobów: bram ,okien, drzwi , napędów  które montujemy- sprzedajemy  jest to  czy ten wyrób jest na tyle dobry iż użył bym go do budowy własnego domy , garażu itp. . W własnych domach mamy dokładnie te same wyrobu które oferujemy  Państwu .

Wychodzimy z założenia, iż zarówno my jako dostawca jak i Klient budujący swój dom nie może sobie pozwolić na zastosowanie wyrobu niskiej jakości. Naszą dewizą jest montaż wyrobów wysokiej jakości od uznanych, renomowanych producentów. To jakość materiałów oraz sprawdzone, odpowiednio zaprojektowane rozwiązania konstrukcyjne decydują o bezawaryjnym, długoletnim funkcjonowaniu wyrobu.

okna pcv łódź

 

Firma GP SYSTEM - Stamet na rynkach województwa łódzkiego funkcjonuje od ponad 10 lat .
Posiadamy sześć biur handlowych: Sieradz, Łódź, Pabianice, Bełchatów , Zduńska Wola, Wieluń.
W tym okresie zamontowaliśmy tysiące wyrobów: bram garażowych, ogrodzeniowych, napędów, drzwi, okien i w tym okresie zaufało nam wielu klientów.

Jako właściciel firmy posiadam wykształcenie inżynierskie , w firmie pracują handlowcy z wieloletnim doświadczeniem ( większość także posiada wykształcenie wyższe ) i montażyści ( liczni z uprawnieniami np. elektrotechnicznymi po dobrych średnich szkołach zawodowych np. Technikum Elektroniczne ) . Cały czas doskonalimy swoje umiejętności gdyż postęp np. : w technikach montażu okiem w ostatnich latach jest znaczący .

Montujemy wyroby zgodnie z wytycznymi ITB oraz Zrzeszenia Montażystów Stolarki.
Na Państwa życzenie udostępnimy kontakt do klientów u których montowaliśmy okna, bramy, drzwi, napędy. Posiadamy własne, wyszkolone ekipy montażowe. Ekipy są wyspecjalizowane, montażyści bram i drzwi “każdego dnia” montują bramy, “ekipa okienna” zajmuje się montażem okien a elektromonter napędów. Ta specjalizacja umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości usług.
Uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach Zrzeszenia Montażystów Stolarki, gdzie zapoznajemy się na bieżąco z nowościami oraz doskonalimy umiejętności, aby utrwalić dobry standard montażu.


NIE SPRZEDAJEMY:
-    bramy segmentowej – TYP SKŁADAK „wyprodukowanej samodzielnie przez instalatora” z przypadkowo kupionych części w hurtowni z wykorzystaniem panela  segmentowego  w  drugim  gatunku, bez certyfikatu CE.
-    napędu bramy – TYP SKŁADAK „kompletowanego przez instalatora” wg zasady tylko siłowniki renomowanego dostawcy a pozostałe komponenty: centrala, radiolinia, piloty, lampa, nie oryginalne z najtańszych elementów, których następnie w przypadku konieczności naprawy nie da się zidentyfikować, bez CE.

NIE MONTUJEMY OKIEN:
- do nierównych otworów z nieregularną powierzchnią
- gdy brak w oknach posadzki lub zamiennie poszerzeń systemowych, nie montujemy okien w powietrzu, z otworem na dole, na cegłach itp.
- bez listwy lub kilkunastocentymetrowymi fragmentami listwy podparapetowej.
Okna montujemy dokładnie wg wytycznych ITB oraz Zrzeszenia Montażystów Stolarki (więcej o montażu okien w zakładce “MONTAŻ”)


Dobieramy wyroby pod potrzeby konkretnego budynku oraz klienta i tak w zakresie bram oferujemy:

Bramy segmentowe – Idealne do garaży przydomowych, ogrzewanych z powodu dobrych właściwości termicznych. Bramy garażowe segmentowe idealnie sprawdzają się w garażach przydomowych, gdzie wymagana jest skuteczna ochrona przed utratą ciepła. Użycie stalowych paneli o grubości 40-42 mm, lub 45 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a także uszczelnień na całym obwodzie bramy i pomiędzy segmentami, powoduje że segmentowe bramy od GP System Łódź uzyskują najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną. Montujemy wyroby tylko renomowanych producentów: Normstahl, Novoterm, Krispol, AW Wiśniowski. Nie proponujemy bram wykonywanych chałupniczo, tzw. składaków. Każda brama oferowana przez GP System posiada znak CE. Wyroby bez tego znaku lub aprobaty ITB nie mogą być stosowane w budownictwie. Znak CE potwierdza tabliczka na płacie bramy. Posiadamy największy na rynku wybór bram w kolorach drewnopodobnych – ponad 40 dekorów!


Bramy uchylne oraz dwuskrzydłowe: Bramy garażowe uchylne to popularne i niedrogie zamknięcie garażu. Zalecane są przede wszystkim do garaży wolnostojących i budynków gospodarczych. Prosta i solidna konstrukcja bramy  gwarantuje długoletnie, bezawaryjne działanie bramy. Bramy garażowe uchylne wykonywane są w wymiarach standardowych lub na indywidualne zamówienie. Można je wyposażać w dodatkowe  opcje: docieplenie krzydła, drzwi serwisowe, poziomy układ poszycia, niestandardowy kolor, przetłoczenia wentylacyjne.

Bramy roletowe: Płaszcz bramy rolowanej wykonany jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Porusza się pionowo w aluminiowych prowadnicach i nawija na wał zamontowany w nadprożu. Prowadnice wyposażone są w specjalne szczotki, dzięki czemu brama przesuwa się płynnie i cicho. Pancerz zwija się do puszki zamontowanej na nadprożu. Brama nie posiada prowadnic podsufitowych. W kosekwencji całą przestrzeń można zaaranżować według potrzeb.

Napędy automatyka bram garażowych ogrodzeniowych: Oferujemy autamatykę bram garażowych oraz ogrodzeniowych uznanych producentów: Nice, Faac.Beninca . Wszystkie te firmy maja oficjalne przedstawicielstwa w Polsce co gwarantuje pełny dostęp do urządzeń , serwisu gwarancyjnego i części .


Zastosowanie automatyki od tych producentów gwarantuje Państwu wysoka jakość oraz dostęp do cześci zamiennych po wielu latach. Często po 10 latach eksploatacji zużyciu ulega drobna cześć za kilkadziesiąt złotych i tylko ja trzeba wymienić by urządzenie funkcjonowało kolejnych kilka lat. Nie da się tego zrobić gdy nie można „ dostać cześci” do innego automatu z „krótkotrwałego” importu lub urządzenia marketowego .

Firma oferuję automatykę do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym, po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych. Zastosowanie automatyki ułatwia życie. Stosowane przez nas automaty  zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort, a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne
wzornictwo i niezawodność.

Okna : tylko od uznanych krajowych producentów z firm : VETREX – lider rankingu Pro Ouality, ADAMS – Passive line , SCHUCO – od ADAMS , KRISPOL .
Blisko 90% montowanych przez nas okien to wyroby z pakietami 3 szybowymi o parametrach Ug-05W(m2K) z zastosowaniem poszerzanych lub docieplanych profili okiennych, co przekłada się na bardzo dobre parametry techniczne okna na powiomie Uw -08/0,7 W(m2K). Są to okna z grupy Premium gwarantujące klientowi bardzo dobre parametry termiczne lecz co najważniejsze bardzo wysoka jakość wykonania . Dobór do sprzedaży wyrobów od tych producentów gwarantuje nam bardzo małą ilość reklamacji na wyroby a zamawiającemu komfort i niezawodność na długie na długie lata . By poznacz szczegóły konkretnych rozwiązań zapraszam do podstroi z poszczególnymi wyrobami oraz do podstrony o montażu .

     Nasze wybrane  realizacje:

realizacja5  realizacja2  realizacja1

realizacja7  realizacja9  realizacja4

 realizacja8  realizacja3    realizacja6

Comments are closed.